QvID3P

QvID3P

Teisės

Kai naudojate „ Eatit atsiminkite, kad jūs (tiekėjai ir klientai) esate mūsų rūpestis, o jūsų saugumas visada yra svarbiausiame mūsų kontroliniame sąraše.

Taigi kai naudojate programą norėdami gauti ar pristatyti paslaugas, atsiminkite, kad jūsų privatumas yra giliai užkoduotas mūsų genuose. Todėl čia randama informacija yra lengvai suprantama, programa lengva naudotis ir jūsų saugumas visada užtikrinamas.

Tačiau jei Eatit šiuos dalykus, mes galime jus visiškai užblokuoti nuo „ Eatit . Pirma, jei esate apkaltintas kokia nors nusikalstama veikla, jei jūsų dokumentai nebus patvirtinti, kokia bebūtų priežastis. Jei padarysite žalą, jūs turite būti nubaustas.

Jūs galite vadovautis šiais patarimais, kad nepažeistumėte savo saugos, gaukite paslaugą iš tų, kurie turi gerą įvertinimą, įsitikinkite, kad pranešite mums apie situaciją, kurioje jaučiatės pavojų kelianti ir pan. Atminkite, kad jūsų saugumas yra svarbus ne tik jums ir jūsų artimiesiems, bet ir labai svarbus dalykas, todėl informuokite mus apie bet kokią netinkamą veiklą, su kuria susidursite, ir mes pasirūpinsime ja vėliau.

Eatit “ buvo sukurtas siekiant užtikrinti šioje svetainėje teikiamų paslaugų tikslumą ir patikimumą.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

QvID3P